Dropshipping

Księgowość dla dropshippingu

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, uruchomiliśmy specjalny dział do prowadzenia księgowości dla przedsiębiorców, zajmujących się dropshippingiem. Rozumiemy zmieniające się realia rynku oraz specyfikę handlu internetowego i dlatego podjęliśmy decyzję o ukierunkowaniu części naszej działalności na właśnie tę gałąź biznesu.Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski, prowadzącymi biznes w różnych formach (spółki prawa handlowego, jednoosobowa działalność gospodarcza). Usługi księgowe świadczone online to zdecydowanie przyszłość naszej branży. 
 
Masz pytania? Skontaktuj się z naszym biurem w celu omówienia szczegółów
i poznania oferty. W formularzu na dole strony podaj szczegóły: forma prowadzonej działalności, ilość faktur itp.

A może dopiero zakładasz działalność?

Nie martw się, doradzimy Ci i wspólnie przebrniemy przez cały proces rejestracji krok po kroku. 
kochaniecki_drop

System do automatycznego odczytu dokumentów

Podczas pracy korzystamy z nowoczesnego systemu odczytywania danych z faktur, co pozwala nam przenieść pracę nad dużymi ilościami dokumentów na kompletnie inny poziom. Nieważne, czy Twój biznes generuje miesięcznie kilkadziesiąt czy kilka tysięcy faktur, mamy rozwiązanie dla niemal każdego rozmiaru przedsiębiorstwa.
kochaniecki_drop_2

Wygodne archiwum on-line

W ramach naszych usług oferujemy dostęp do archiwum online, gdzie w łatwy sposób po przesłaniu faktur można mieć wgląd do skatalogowanej bazy.
W każdej chwili możliwy jest dostęp do dokumentów bez niepotrzebnego telefonowania do księgowości albo wizyt w biurze rachunkowym. Dokumenty są przechowywane na serwerach zgodnie z zasadami bezpieczeństwa na poziomie standardu bankowego.

Bezpłatna konsultacja

Zachęcamy do niezobowiązującego kontaktu z naszą kancelarią.